Apie

Žmogus nugalėjęs save – NENUGALIMAS

Unikali metodika, kuri atkuria santykius, naikina depresiją bei kitas ligas ir pažadina miegantį Jūsų potencialą sėkmingam gyvenimui. (Tu net neįsivaizduoji kokios galimybės slypi tavyje). 

Įsigyti galima tik pas mus ir niekur kitur!

Pateikiama ištrauka iš pasaulinių bestselerių autoriaus M. Norbekovo Praktinės Metodikos „Žmogus nugalėjęs save – NENUGALIMAS“. Ištraukoje aprašomos dvi realios istorijos, tiksliau dvi problemos, kurias padėjo išspręsti  du nuostabūs ir labai efektyvūs pratimai  – “ATLEIDIMO GALIA”. Vienas iš jų apima žmogaus vaikystę, kitas – visus gyvenimo etapus.

Pirma istorija

Viena moteris man papasakojo tokią istoriją. Ji labai blogai sugyveno su savo uošviene, santykiai nesiklostė, buvo juntama abipusė antipatija, nors kažkokių rimtų priežasčių tam lyg ir nebuvo. Ši įtampa, žinoma, turėjo įtakos ir santykiams su vyru. Viename iš seminarų moteriai atliekant pratimą „Atleidimo galia“, kuris apima visus gyvenimo etapus, nežinia kodėl, iš pasąmonės vis išnirdavo judančios geltonai dažytos kambario sienos. Po kurio laiko, jau atlikusi pratimą, moteris staiga atsiminė visą seniai pamirštą istoriją, apie kurią  ir signalizavo jos pasąmonė.

Veiksmas vyko ankstyvoje jaunystėje. Išlaikęs gimnazijos egzaminus, jaunų moksleivių būrys nuskubėjo atšvęsti pas vieną iš bendramokslių. Bešvenčiant sugrįžo pastarojo mama ir jis juokais pasiūlė mamai susipažinti su būsimąja žmona parodydamas į šią moterį. Tai buvo tik pokštas, kadangi tuoktis jie net nesiruošė, jie netgi nedraugavo.

Mama ištiesė jai ranką ir prisistatė, paskui pasiūlė nueiti su ja į virtuvę padėti ruošti vakarienę. Atėjusi į virtuvę, vaikino motina griebė mergaitei už atlapų ir purtydama ėmė šaukti, kad  paliktų ramybėje jos sūnų, kadangi jam visas gyvenimas prieš akis ir jokių vestuvių ji neleis. Ištrūkusi ir apsiašarojusi mergaitė išbėgo į lauką.

Praėjo keleri metai, ir ji būdama studentė susipažino su bendrakursiu. Jie pamilo vienas kitą ir nusprendė susituokti. Jaunuolis pasikvietė ją į namus susipažinti su savo mama. Atvykusius jaunuolius mama pasitiko labai šiltai, paspaudė ranką ir prisistatė… Tuo metu lyg kažkoks geležinis užtvaras nukrito tarp jos ir jaunuolio mamos, nuo tada ji iki šiol negali surasti bendros kalbos su uošviene. Ir tik šio pratimo dėka ji suvokė priežastį.

Problema ta, kad kai vaikino mama prisistatė, jos vardas buvo toks pat kaip vardas mamos to bendraklasio, kuris papokštavo apie jų vestuves. Ir visas tas labai nemalonus išgyvenimas nesąmoningai tarsi siena atsistojo tarp jos ir dabartinės uošvienės. Bendraklasio mama ją purtė virtuvėje, kurios sienos buvo išdažytos geltona spalva. Todėl atliekant pratimą judančios geltonos sienos vis išnirdavo iš pasąmonės gelmių.

Tai suvokusi ji nupirko tortą, gėlių ir nuvažiavo pas vyro mamą, papasakojo jai tą istoriją, net atsiprašė. Nuo to laiko jų santykiai puikūs tiek su vyru, tiek su jo mama.

Antra istorija 

Vienas mano pažįstamas, pasaulinio garso psichologas bei įvairių sveikatingumo sistemų specialistas, kuris naudoja šiuos pratimus, papasakojo tokią istoriją. Jis su medikų komanda bandė padėti mergaitei, kuri po sunkios avarijos nebevaikščiojo. Buvo taikomi ypatingi stuburą gydantys pratimai bei kitos priemonės, tarp jų pirmasis pratimas, kuris apima vaikystę – „Atleidimo galia arba išsilaisvinimas“. Nors pagal visus skaičiavimus ji jau turėjo pradėti sveikti, tačiau jokio pagerėjimo nebuvo.

Jis pradėjo gilintis į šią situaciją, ir mergaitė jam pasakė, kad nors ir daranti šį pratimą, bet jai niekaip nepavyksta atleisti tėvui, kuris po sunkios avarijos jas su mama paliko, nors prieš tai ne vienerius metus iš ketvirto namo aukšto ir atgal nešiodavo ją ant rankų, kad ji galėtų pabūti lauke. Išeidamas tėvas mestelėjo mamai frazę: „Rūpinkis pati ta savo invalide. Aš daugiau negaliu“. Tai išgirdusi mergaitė nualpo.

Nuo to momento tarsi sunkus akmuo užgulė mergaitės širdį, kažkuriuo momentu ji netgi gyventi nenorėjo. Paskui likusi viena su mama pradėjo galvoti, kad reikia kažkaip gydytis, nes nešioti nebeliko kam, o į lauką norėjosi.

Tai išgirdęs mano pažįstamas pasakė, kad jeigu ji neras jėgų savyje išrauti iš savo pasąmonės šios įsisenėjusios nuoskaudos, tai pasveikti ji praktiškai šansų neturi, kadangi ši nuoskauda, šis kraujuojantis pūlinys stabdo visą sveikimo procesą. Taip pat jis patarė pažvelgti į situaciją šiek tiek plačiau, sakydamas, jog jeigu tėvas būtų likęs ir toliau ją nešiojęs ant rankų, tai ji tikriausiai net nebūtų bandžiusi pagyti. Todėl tikriausiai Dievas specialiai sukūrė tokią situaciją, po kurios ji buvo priversta ieškoti išeities. O tėvui ji privalo atleisti, kadangi vienintelis visų mūsų teisėjas yra Dievas.

Tolesni gijimo rezultatai buvo stulbinantys. Sugebėjus save perlaužti ir išsilaisvinti iš šios nuoskaudos, mergaitės gijimo procesas pranoko visus lūkesčius. Dabar ši moteris diplomuota medikė, lektorė, maža to, ji tapo profesionalia sportininke ir pasiekė puikių rezultatų. Be to, pradėjusi sveikti, ji pati susirado tėvą, kuris nors ir negyveno kartu, taip pat labai jaudinosi ir kentėjo dėl paliktos dukros. Po susitikimo ir pokalbio šie santykiai normalizavosi.

Pratimų poveikis 

Jūs net neįsivaizduojate, kokią didelę reikšmę mokėjimas atleisti turi tiek Jūsų fizinei, tiek psichinei sveikatai bei asmeniniam ir profesiniam gyvenimui. Mokslininkai jau labai seniai nustatė tiesioginį ryšį tarp sugebėjimo atleisti ir sėkmingo bei sveiko gyvenimo. Seminarų metu man tekdavo matyti nemažai žmonių, kurie niekaip negalėjo realizuoti savęs profesijoje ar tapti laimingi asmeniniame gyvenime dėl susikaupusio negatyvo, kuris buvo patirtas vaikystėje.

Daugelio tyrimų metu nustatyta, kad nuolatinis pyktis, neapykanta, keršto troškimas kenkia ne tik sveikatai, bet ir trukdo normaliam gyvenimui ir savirealizacijai. Įrodyta, kad nuolatinio nerimo, baimės ar depresijos priežastys glūdi būtent nesugebėjime atleisti, išsilaisvinti iš šių negatyvių emocijų, ypač jeigu tai įgavo užslėptą formą, kaip minėtame pavyzdyje.

Taip pat tai yra viena iš priežasčių onkologiniams susirgimams atsirasti. Šis pratimas Jums padės atsikratyti to kenksmingo „bagažo“, kurį Jūs tampote savo viduje kaip kokius akmeninius luitus ir kuris Jus ėda iš vidaus kaip rūdys ėda metalą ar kompiuterių virusas naikina programas.

Todėl šie pratimai unikalūs tuo, kad jis padeda išsilaisvinti ne tik iš tų nuoskaudų, kurias mes atsimename, bet išvelka lauk ir seniai pamirštas, patirtas dar vaikystėje, tačiau trukdančias gyventi ir sukeliančias įvairius kompleksus arba nesuprantamus veiksmus, emocijas, kurių pats žmogus net paaiškinti negali.

Šie du unikalūs pratimai atliekamas taip:

  1. Atsisėskite patogiai, atsipalaiduokite, pasirinkite „vežiko“ pozą (sėdint galva nulenkta žemyn) ir, klausydami muzikos bei žodžių, tiesiog leiskitės vedami per tuos vaizdus ar emocijas, kurias išgirsite.
  2. Jei pratimo metu norėsite verkti, tai verkite, emocijų stabdyti negalima. Jei nesinorės, tai neverkite. Nesvarbu, kaip reaguoja organizmas, išsilaisvinimo, išsivalymo procesas vis tiek vyksta. Be to, organizmas kiekvienu pratimo atlikimo atveju gali reaguoti skirtingai.
  3. Atlikę pratimą nepasilikite meloncholiškoje būsenoje, įsijunkite gerą muziką, pašokite, pajudėkite, žodžiu, nusimeskite liūdesį ir pasikelkite sau nuotaiką.
  4. Nedarykite pratimo prieš miegą. (Šio pratimo naudojimas aprašytas knygutės skiltyje „Praktinis taikymas“).

Be šių pratimų  metodikoje yra dar du fantastiški pratimai, kurie turi didelį poveikį ne tik sveikatai, bet ir likimui. Jų efektyvumas itin didelis, kadangi, jie savyje sujungia kūną, mintį emociją ir vaizdinį.

Plačiau sužinoti bei įsigyti šio žymaus mokslininko ir pasaulinių bestselerių autoriaus Praktinę Metodika, galite paspaudę nuorodą apačioje. 

Dabar vyksta AKCIJA! Ji truks vos kelias dienas.

Spauskite šį užrašą ir sužinokite PLAČIAU…

 

Parašykite komentarą