Apie

Sėkmė grožis ir sveikata slypi tavyje. išlaisvink šias dovanas ir tapk laimingu dabar.

Įmonės „Mokymų Linija“ svetainėje skelbiama informacija apie įdomius renginius (skiltis – RENGINIAI), kurie susiję su teise, mokesčiais, psichologija bei vadyba.

Taip pat šios svetainės skiltyje PARDUOTUVĖ  galite įsigyti moderniausių ir efektyviausių Praktinių Metodikų, kurios sujungia savyje psichologiją, mediciną bei kūno kultūrą. Jos apima sveikatos, grožio bei savirealizacijos sritis. Dažniausiai šios Metodikos svetainėje pateikiamos kaip nedidelės apimties knygutės su video ir audio priedais.

Minėtų Metodikų autoriai yra žinomi Lietuvos bei pasaulinio garso mokslininkai, psichologai, medikai, taip pat įvairių sveikatingumo sistemų specialistai ir net vienuoliai. Mūsų įmonė yra pasirašiusi sutartis su eile mokslinių institutų, kurie atlieka tyrimus žmogaus galimybių bei jo vidinio potencialo atskleidimo ir išlaisvinimo srityje. Patys investuojame į tokius tyrimus bei samdome geriausius savo sričių ekspertus.

Didelį dėmesį skiriame ne tik moksliniams tyrimams, bet ir įvairių šventračių bei rytų medicinos traktatų studijoms. Viso šio darbo dėka ir gimsta šios unikalios Metodikos.

Turėdami šiuos puikius psichologinius instrumentus, žmonės pagaliau galės išsivaduoti  iš tų „čiuptuvų“, kuriais juos apraizgė gigantiškos farmacijos kompanijos bei visa grožio industrija, brukdama savo gaminius, kurie dažniausiai ne tik kad nepadeda žmonėms, bet dar ir padaro juos priklausomus nuo įvairių tablečių, papildų, kremų, plastinių operacijų bei kitų preparatų.

Šios Praktinės Metodikos padės atskleisti tą mieganti potencialą, kurį pažadinus Jūs patys tapsite savo likimo šeimininkas ir puikiai sugebėsite pasirūpinti savo sveikata bei grožiu. Taip pat išmoksite paveikti savo likimą taip, kad sėkmė, meilė, laimė, finansinė nepriklausomybė bei harmoningi santykiai taps ne laikini, o pastovūs Jūsų palydovai, kadangi žmogaus potencialas, jo vidiniai resursai neišsemiami, tik reikia mokėti jais pasinaudoti.

Šioje svetainėje pateikiame tik efektyvias ir įvairių ekspertų bei mokslininkų patikrintas Metodikas. Jos visos pažymėtos Laumžirgio ženklu, nes Laumžirgis tai – efektyvumo, patikimumo, kokybės bei laisvės simbolis.

Sėkmės Jums Jūsų kelyje!

Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Parašykite komentarą