Produktas – Kleopatros paslaptys

Kleopatros paslaptys

Praktinė metodika – Gimstanti Deivė

 Moteriško žavesio bei seksualumo magija
Žavi , Graži, Neprilygstama

Audiopratimai ir knygutė. Tik ELEKTRONINIS variantas!

Aš spindėsiu kaip DEIMANTAS, nes TU manę tokią sukūrei.

Kokią PASLAPTĮ žinojo Kleopatra, kad jos moteriškam žavesiui negalėjo atsispirti galingiausi Romos imperatoriai? Kokias žinias jai perdavė seniausia Egipto žiniuonė? Kodėl Kleopatros moteriškumu, seksualumu, grožiu ir išmintim žavėjosi žinomiausi to meto vyrai?

Daugelio Azijos šalių moterų šią paslaptį žino ir naudoja. Galbūt todėl jos, nepaisant savo amžiaus, visada žavios, patrauklios ir puikios sveikatos. Ši paslaptis, o tiksliau tam tikros žinios ir pratimai, atskleidžia ne tik moters grožį, žavesį, seksualumą bei moteriškumą, bet tai taip pat daro įtaką fizinei ir psichinei sveikatai. Tokia moteris tampa „PASMERKTA“ atkreipti į save besižavinčius vyrų žvilgsnius ir būti sveika, ŽAVI, GRAŽI bei MYLIMA.

Ir mes Jums, mielos moterys, atskleisime šias paslaptis, nes Jūs PRIVALOTE tai žinoti.

Šias unikalias žinias mes sudėjome į praktinę metodiką, kurią pavadinome „Kleopatros paslaptys arba Gimstanti Deivė“. Ši metodika sujungia PSICHOLOGIJOS, KŪNO KULTŪROS IR MEDICINOS žinias.

Ją sudaro du AUDIOPRATIMAI ir nedidelė KNYGUTĖ.

Apie autorių

Šios praktines metodikos unikalių pratimų autorius – M. Norbekovas. Tai PASAULINĘ šlovę pelnęs psichologijos ir medicinos MOKSLŲ DAKTARAS, profesorius, Rytų kovos meistras (karate  juodo diržo savininkas) bei daugelio pasaulinių bestselerių autorius. Kurdamas šiuos pratimus jis naudojo savo žinias  ne tik kaip medikas  bei psichologas, bet sujungė jas su RYTŲ PRAKTIKOMIS, kurias jis kaip tyrinėtojas studijavo įvairiuose senoviniuose Rytų medicinos traktatuose bei šventraščiuose.

Autorius kelias taip pat nebuvo lengvas. Jo gyvenimas prasidėjo nuo fizinės negalios, depresijos ir NORO NUSIŽUDYTI, o baigėsi PASAULINE ŠLOVE ir visuotinu pripažinimu (apie tai plačiau žiūrėti video).

Pratimų aprašymas

Pratimai UNIKALŪS ir tuo, kad juose susijungia RYTŲ IŠMINTIS su VAKARŲ MOKSLU.
Parengti mums šia PRAKTINĘ METODIKĄ  padėjo profesionalūs dėstytojai iš Norbekovo instituto, taip pat psichologai, medikai, kūno kultūros specialistai, profesionalūs aktoriai ir net muzikos terapijos ekspertai. Taigi parengti kelių ir keliolikos minučių trukmės pratimus bei neidele knygutę prireikė daugybės profesionalų ir nemažai laiko.

Šie pratimai AKTIVIZUOJA žmogaus organizme ir jo psichikoje tam tikrus procesus, kurie tiesiogiai paveikia tiek žmogaus sveikatą, tiek jo likimą. Norint aktyvizuoti šiuos procesus, reikia naudoti keturis pagrindinius komponentus, tai: MINTĮ, VAIZDINĮ, EMOCIJĄ ir KŪNĄ.


Pagrindiniai komponentai sudarantys VISUMĄ, kuri reikalinga procesų paleidimui

Pratimų trukmė yra skirtinga, bet taip ir TURI BŪTI. Pavyzdžiui, trumpi pratimai dažniausiai būna energetiškai labiau koncentruoti ir jei jų trukmė būtų ilgesnė, tai atneštų daugiau žalos nei naudos. Be to, trumpesni pratimai yra žymiai sudėtingesni ir juos įsisavinant prireikia daugiau laiko.

Šie pratimai – tai NE MEDITACIJOS, kurių tiesiog klausai, maloniai leidi laiką ir apramini protą. Tai yra gyvybiškai svarbūs mechanizmai, kuriuos žmogus pirmiausia privalo išmokti naudoti tam, kad sugebėtų PAVEIKTI savo LIKIMĄ bei paleisti ATKURIAMUOSIUS bei GYDOMUOSIUS procesus savo organizme. Todėl ir pridėta ši knygutė, kurią galima vadinti pratimų naudojimo instrukcija.

Pratimas Gimstanti Deivė

Vienas šios praktines metodikos pateikiamų audiopratimų „Gimstanti Deivė“ atskleidžia visą užslėptą moters GROŽĮ, ŽAVESĮ, SEKSUALUMĄ ir MOTERIŠKUMĄ. Moteris išsiskleidžia tarsi lelija saulei patekėjus. Taip pat pratimas suteikia pasitikėjimo savimi, padeda savirealizacijai ir turi daugelio moteriškų ligų ir problemų prevencinę bei gydomąją galią.
Trukmė – 13 min. 10 sek.

Pratimas Sveikatos Impulsas

Kitas audiopratimas – sveikatos impulsas, kuris suaktyvina visus organizmo vidinius resursus ir nukreipia juos į pasirinktą vietą. Ir toje vietoje ar tame organe prasideda nuostabus GYDOMASIS ATSTATOMASIS PROCESAS. Šiuo konkrečiu atveju mes jį naudosim įvairioms moteriškoms problemoms pašalinti. Įvaldžius šį pratimą, jį galima naudoti ir bet kokiam organui padėti sveikti arba padėti nesusirgti.
Trukmė – 4 min. 17 sek.

Pratimų nauda:

  • Atsiranda PASITIKĖJIMAS savimi, emocinis stabilumas, ramumas ir pasitenkinimas. Išsiskleidžia visas moters žavesys, moteriškumas ir seksualumas. Moteris pradeda tarsi švytėti iš vidaus. Ji tampa ŽAVI ir PATRAUKLI.
  • Sustiprėjus tarpukojo raumenims, žymiai PAGERĖJA lytinio akto kokybė tiek moteriai, tiek jos partneriui. Moterys, kurios negalėdavo pajusti orgazmo, pradeda jį jausti. Dingsta frigidiškumas.
  • IŠNYKSTA ligos ir problemos, susijusios su gimda, šlapimo takais, kiaušidėmis, įvairūs uždegimai bei kitos moteriškos problemos.
  • Sveiksta ir stiprėja VISI kūno organai.

Ir šiuos FANTASTIŠKUS PROCESUS savo organizme bei savo gyvenime moteris  valdo pati. Tik žinoma prieš tai reikia išmokti tai daryti. Įsisavinusi tuos procesus, tas galias, kuriomis gali gydyti savo kūną, tapti žavia patrauklia seksualia, galu gale įpatinga, moteris tampa  savo likimo šeimininke.

Kiekvienas iš mūsų turi labai galingą kompiuterį
šiems procesams “paleisti”, juk žmogaus galimybės neribotos.

Apie knygutę

Šios nedidelės apimties, tačiau NUOSTABIOS ir ŽAVIOS knygutes puslapiuose (PDF formatas, 36 psl.) rasite ne tik tai kaip reikia naudotis audiopratimais, bet ir gražių nuotraukų, įkvepiančių, TIKRAIS FAKTAIS paremtų istorijų bei rytų išminties perliukų. Skaitydami ją GAUSITE ne tik neįkainojamų žinių, bet ir maloniai praleisite laiką. Knygos formatas leis patogiai ją skaityti tiek kompiuteryje, tiek telefone, tiek planšetėje ar atsispausdinti.

Ką  nuliūdins ši metodika?

Aišku, ši Praktinė Metodika labai NULIŪDINS įvairias farmacijos bei grožio industrijos kompanijas, kurios labai norėtų, kad moteris pati niekaip negalėtų pasirūpinti savimi (savo sveikata, grožiu, gyvenimu) ir amžinai būtų priklausoma nuo jų produkcijos, įvairių vaistų, papildų, kremų bei kitų preparatų. Tačiau mes  to NENORIME!

Kartą pas vieną išminčių atėjo mokinys ir norėdamas išprovokuoti savo mokytoją, atsinešė rankoje gyvą lakštingalą.  Paslėpęs rankas už nugaros, jis nutarė paklausti mokytojo gyvą ar mirusį paukštį atsinešė. Šiam atsakius, kad gyvą, jis pasmaugs paukštį ir pasakys, kad mokytojas suklydo, o šiam pasakius, kad negyvą, jis išties lakštingalą ir parodys, kad mokytojas vėl klysta. Uždavus mokiniui, kaip jam atrodė, šį suktą klausimą, išminčius atlaidžiai nusišypsojo ir tarė: „Viskas tavo rankose“.

Todėl pasirinkimas, mano mielos, yra JŪSŲ rankose. Tad rinkitės būti ŽAVIOS, GRAŽIOS, SVEIKOS ir LAIMINGOS, nes jūs to vertos.

Patogu ir paprasta įsigyti

DĖMESIO! Ši Praktinė Metodika yra tik ELEKTRONINIAME variante.

  • Po apmokėjimo, kelių minučių bėgyje į Jūsų el. paštą bus išsiųsti du laiškai. patvirtinantis mokėjimą, o kitame informacija apie įvykdytą užsakymą. Jame bus nuoroda „Parsisiųsti: knyga ir pratimai“.
  • Paspaudę šią nuorodą failas su pratimais ir knyga atsisiųs tiesiai į Jūsų kompiuterį (knyga PDF, pratimai MP 3). Patogu naudotis ir kompiuteryje ir įsirašius į diską ar USB, o knygą galima net atsispausdinti.
  • Kartais laiškas iš Mokymų linijos, kuriame ir yra nuoroda nukeliauja į „Spamą“ (šlamštą), todėl pasitikrinkite ten. Jei keliolikos minučių bėgyje po apmokėjimo Jūsų nepasieks laiškas su nuorodą ir jo nerasite spame, tuomet parašykite paštu info@mokymulinija.lt ar informuokite tel. 861557999 ir mes dienos bėgyje atsiųsime Jums nuorodą į Jūsų el. paštą.
  • Jei iškils kokiu nors kitų techninių problemų, taip pat rašykite arba skambinkite nurodytais kontaktais ir mes visas problemas nedelsiant išspręsime.

Pastaba

Ši Praktinė Metodika ne tik KEIČIA Jūsų likimą ir GERINA sveikatą, bet taip pat SUTAUPO didelę sumą pinigų, kuriuos Jūs leidžiate (arba leisite ateityje) įvairiems vaistams, papildams ar net psichologinėms konsultacijoms. Todėl atsižvelgiant į jos NAUDĄ bei didelį daugelio žmonių darbą,  kurių dėka pavyko visą tai sutraukti į minimalią tekstinę bei audio formą, jos vertė turėtų būti labai didelė.

Tačiau gera žina tai, kad  ji nekainuoja 1000 eurų.

Taip pat ji nekainuoja ir 500 eurų.

Ji  nekainuoja net 100 eurų.

Jos kaina tik  – 59 eurai.

O dabar mes labai RIBOTĄ LAIKĄ teikiame Jums SPECIALŲ PASIŪLYMĄ

Įsigykite šią Praktinę Metodiką tik už 27.99 eurus .

Tai  pasinaudokite juo nes Jūsų grožis, žavesys ir sveikata kainuoja daug, daug brangiau…

Sėkmė grožis ir sveikata slypi Jumyse,
išlaisvinkit šias dovanas ir tapkit laimingos dabar.

-875d. -8val. -43min. -25sec.

Pilna kaina – 59 eurai Dabar tik – 27.99 eurai

 

Įsigyti

Parašykite komentarą