Renginiai

Renginių ciklas -Teisėsaugos taikiklyje.

Seminaras 

„Finansiniai nusikaltimai ir korupcija“

TOKIO seminaro dar nebuvo, bet jo LABAI reikėjo

Praktiniai patarimai verslo įmonėms ir valstybinėms bei savivaldybės įstaigoms iš profesionalių teisininkų bei teisėsaugos ekspertų

Kiekvienas TAI privalo žinoti ir jaustis SAUGIAI priimant sprendimus

 

Renginio partneriai 

 

Seminaro metu sužinosite:

 1. Kokios yra teisėsaugos, mokesčių administravimo bei kitos institucijos, kurios tiria ar tikrina verslo, valstybines arba savivaldybės įstaigas ir kodėl jos gali pradėti patikrinimus ar ikiteisminius tyrimus Jūsų įmonėje ar įstaigoje.
 2. Kokiais būdais kokiomis priemonėmis dažniausiai minėtos institucijos atlieka įvairius patikrinimus bei tyrimus įstaigų bei įmonių atžvilgiu.
 3. Kokia šių tyrimų ir patikrinimų eiga bei galimi jų baigties scenarijai.
 4. Kaip išvengti nesąmoningų, aplaidžių klaidų, kurios gali iššaukti įvairius patikrinimus bei tyrimus ir užtraukti drausminę, administracinę, mokestine, civilinę ar net baudžiamąją atsakomybę.
 5. Kaip elgtis prasidėjus įvairiems patikrinimams bei procesiniams veiksmams (pvz. mokestinis patikrinimas, valstybės kontrolės patikrinimas, ikiteisminis tyrimas, taip pat krata, poėmis, sulaikymas, ar kitos kardomosios priemonės).

Taip pat:

 1. Įsitikinsite bausmės neišvengiamumo principu, t. y. ,kad joks sąmoningas pažeidimas finansų ar korupcijos srityje, vėliau ar anksčiau neliks nepastebėtas ir neišaiškintas.
 2. Sužinosite kaip ir kodėl buvo atliekami tyrimai arba patikrinimai, kurie susiję su finansiniais nusikaltimais arba korupcija įvairiose įstaigose ar įmonėse, ir kuo tai baigėsi. Aptarsime keletą rezonansinių įvykių.

Seminaro metu lektoriai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Seminaro pabaigoje turėsite galimybę betarpiškai pabendrauti su pranešėjais ir asmeniškai aptarti Jus dominančias situacijas.

Seminaras skirtas:

Įstaigų, įmonių vadovams, valstybės tarnautojams, buhalteriams, viešųjų pirkimų specialistams, teisininkams, asmenims administruojantiems Europos Sąjungos lėšas, vindikacijos darbuotojams. 

Lektoriai

Pranešimo tema

Teisėsaugos, mokesčių administravimo bei Valstybės kontrolės institucijų veiksmai ir tarpusavio bendradarbiavimas tiriant bei tikrinant verslo įmones, valstybines ar savivaldybės įstaigas bei visuomenines organizacijas.

Nuotrauka

Elijus Kebleris

Teisininkas, UAB „Mokymų linija“ vadovas

Elijus Kebleris, teisininkas, lektorius-konsultantas teisės, teisėsaugos bei mokesčių administravimo klausimais, populiarų knygų autorius. 

 • 7 m. patirtis įvairiose vadovaujančiose pareigose Vidaus reikalų ministerijoje bei Policijos departamente.
 • 1 m. patirtis Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos Teisės skyriaus vadovo pareigose.
 • 3 m. patirtis Valstybinės mokesčių inspekcijos, Finansinių nusikaltimų tyrimo padalinio vadovo pareigose.
 • 3 m. patirtis Nacionalinės investicijų koordinavimo asociacijos vadovo pareigose.
 • 10 m. patirtis konsultuojant ir atstovaujant fizinius ir juridinius asmenys teisės, teisėsaugos, mokesčių bei finansų
 • 2 m. dėstymo patirtis M. Romerio universiteto, Finansų ir mokesčių katedroje
 • Stažuotės Vokietijos Teisėsaugos institucijose

Išsilavinimas

 • Teisės magistro laipsnis (Lietuvos policijos akademija)

 

Taip pat Elijus Kebleris be pagrindinės pranešimo temos, šiame seminare pasidalins ir savo asmenine patirtimi apie 2002 m. vykdytą neteisėtą veiklą, už kurią buvo gautas teistumas. Pasaulinė praktika rodo, kad toks dėstymo metodas, kuomet praeityje padaręs nusižengimą žmogus atvirai dalijasi savo patirtimi, yra viena iš efektyviausių priemonių vykdant nusikaltimų prevenciją visose srityse, taip pat finansinių nusikaltimų bei korupcijos srityje. Ši metodika jau  puikiai pasiteisino Elijui skaitant paskaitas Lietuvos Kalinių globos draugijoje bei kitose nevyriausybinėse ir politinėse organizacijose. 

Pranešimo tema

Tai, ką privalu žinoti prasidėjus ikiteisminio tyrimo veiksmams. Krata, poėmis, sulaikymas ir kitos procesinės prievartos priemonės.

  

Nuotrauka

Lektorius Justinas Borevičius, advokatas.

Advokatų kontora „Borevičius ir partneriai“

 

 • 12 m. patirtis teisinės ir advokato praktikos, iš kurių didelė dalis, tai atstovavimas bylosesusijusiose su pažeidimais mokesčių bei finansų srityje. Taip pat klientų interesų gynimas teismuose bei įvairiose teisėsaugos ir mokesčių administravimo institucijose.
 • Patirtis atstovaujant klientus įvairiose rezonansinėse bylose, taip pat bylose susijusiose su korupcija.

 

Išsilavinimas

 • Teisės magistro laipsnis (Vilniaus universitetas)
 • Vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinis laipsnis (Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla).

Išvenkite klaidų rytoj priimdami teisingus sprendimus šiandien

Darbotvarkė

9:30 Registracija

10:00 – 12.30 Teisėsaugos ir valstybės kontrolės institucijos bei jų veiksmai ir tarpusavio bendradarbiavimas tiriant bei tikrinant verslo įmones, valstybines įstaigas bei visuomenines organizacijas. Lektorius Elijus Kebleris.

12.30 – 12.45 Kavos pertrauka

12.45 – 14.00 Tai, ką privalu žinoti prasidėjus ikiteisminio tyrimo veiksmams. Krata, poėmis, sulaikymas ir kitos procesinės prievartos priemonės. Lektorius Justinas Borevičius.

14.00 – 15.00 Pietūs

15.00 – 16.00 Kaip sumažinti darbuotojų įtampą sudėtingu įmonei laikotarpiu? Lektorė Mirolanda Trakumaitė.

16.00 -17.00 Diskusijos, konsultacijos.

Seminaras vyks Riomerio..

Registruotis į seminarą bei apmokėti dalyvavimą galima svetainėje www.mokymulinija.lt (ši eilute rasoma tik popieriniam variante)

Šio seminaro programa patvirtinta Valstybės tarnybos departamento prie VRM registre.

Norint atsisiųsti ir atsispausdinti seminaro aprašymą, spauskite nuorodą apačioje

Seminaro aprašymas (atsispausdinti)

Įspėjimas!

Net nebandyk kreiptis pas teisininkus ar advokatus neperskaitęs šio straipsnio. Aktualu verslo įmonėms ir valstybinėms įstaigoms.

Straipsnis. Elijus Kebleris apie įdomius mokymus ir tai ką privalu žinoti susidūrus su teisėsaugos institucijomis.

Iškilus klausimams kreiptis el.p. info@mokymulinija.lt arba tel. 861557999

Specialus pasiūlymas (galioja ribotą laiką):

 

Pilna seminaro kaina 199 eurai asmeniui.  Dabar tik 139 eurai.

Įsigyti

 

 

 

Parašykite komentarą