Žmogus nugalėjęs save – nenugalimas

Žmogus nugalėjęs save – NENUGALIMAS (Praktinė Metodika)

Audio pratimai ir KNYGA

Tai PROVERŽIS psichologijoje! Tu PRIVALAI tai žinoti!

UNIKALŪS garsaus mokslininko ir pasaulinių bestselerių autoriaus Mirzakarimo Norbekovo Praktinė Metodika (audio pratimai ir knyga),  kuri daro stebuklus! GYJA sielos žaizdos ir KEIČIASI  likimai!

Tik elektroninis variantas

Kai rytų išmintis susijungia su vakarų mokslu – viskas tampa įmanoma.
Atsimerkia akys ir atsiranda galimybės.

Skausmui, nevilčiai, depresijai – NE.
Gyvenimui, džiaugsmui, laimei – TAIP.

Žmogus nugalėjęs save – nenugalimas, tai  unikali Praktinė Metodika, kuria sudaro psichologinės praktikos bei audio pratimai kartu su išskirtine KNYGA. Ši Metodika padės PANAIKINTI įvairias baimes, nerimą, depresiją, neviltį, sielos skausmą bei PAŽADINS žmogaus vidinį potencialą, jo snaudžiančią galią. Tuomet atsiras jėgų kurti, gyventi, džiaugtis, bei greitai ir efektyviai PASIEKTI savo tikslus ir… būti LAIMINGU.

Apie autorių plačiau

M. Norbekovas tai – PASAULINĘ šlovę pelnęs, psichologijos ir medicinos mokslų daktaras, profesorius, rytų kovos meistras (karate  juodo diržo savininkas) bei daugelio PASAULINIŲ BESTSELERIŲ autorius. Nuo depresijos, nevilties, vidinio skausmo, fizinės negalios ir noro NUSIŽUDYTI iki …. PASAULINĖS šlovės.

Apie pratimus ir knygą plačiau

Šie unikalūs, modernūs ir šiuolaikiški  psichologiniai audio pratimai bei Knyga buvo sukurti remiantis ne tik naujausiais moksliniais pasiekimais psichologijos ir medicinos srityje, bet ir giliomis senovės rytų išminties žiniomis.

Įgarsintų audio pratimų ir juos aprašančios knygos tikslas – aktyvuoti  tris GYVYBIŠKAI svarbius procesus, kurie:

  • Padės PANAIKINTI visas gilumines priežastis, kurios sukelia žmogui vidinį skausmą, depresiją, neviltį  ir įvairias baimes.
  • Specialios metodikos pagalba PASIŲS stiprų impulsą kiekvienai  žmogaus   organizmo ląstelei.  Šis impulsas „paleidžia“ visame organizme atsinaujinimo, puikios sveikatos,  džiaugsmo ir energijos antplūdžio procesą. Tai tarsi balzamas sielai.
  • PAŽADINS IR SUAKTYVINS tas vidines galias, tą vidinį potencialą, kuris dažniausiai žmoguje nėra iki galo išnaudotas, o dažnas net neįtaria jį turint ir kuris reikalingas sėkmingam savo tikslų siekimui.

 

nr-2-smegenys

 

Visus šiuos tris gyvybiškai svarbius procesus, specialių pratimų pagalba žmogus aktyvizuoja pats. Žmogaus galimybės NERIBOTOS.

 

Visus šiuos EFEKTYVIUS Profesoriaus M. Norbekovo ir jo mokslininkų komandos pratimus išversti į lietuvių kalbą ir parengti padėjo žinomi mūsų šalies psichologai kartu su profesionaliais aktoriais, muzikos terapijos specialistais bei NLP ekspertais .

Tai keturi unikalūs audio pratimai, kuriuose skamba nuostabi muzika kartu su profesionalių aktorių įgarsintais tekstais. Šie pratimai, tai žinių sintezė, visuma, kuri savyje sujungia senovės rytų praktikas su naujausiais pasiekimais psichologijos bei medicinos mokslų srityje.

 

Rekomenduoja specialistai

 

andrius

Andrejus Lukoševič

Psichologas

„Savo seminaruose ir paskaitose, kurias skaitau daugelyje pasaulio šalių, visada naudoju šiuos tikrai puikius pratimus. Rezultatas išties STULBINANTIS. Žmonės ne tik atsikrato savo baimių, nerimo, depresijos, vidinio skausmo, bet jiems tarsi užauga sparnai. Ir man išties džiugu matyti, kaip keičiasi jų likimai“.

Andrejus Lukoševič yra vienas žymiausių specialistų, kurie itin sėkmingai dirba su garsiais įvairių šalių sportininkais, padėdamas jiems fiziškai ir psichiškai atsigauti po įvairių traumų, nesėkmių ar sudėtingų stresinių situacijų.

Apie kiekvieną procesą ir jame naudojamus audio pratimus plačiau.

Audio pratimai „Atleidimo galia arba išsilaisvinimas“

Pirmi du pratimai „Atleidimo galia arba išsilaisvinimas“. Jie skirti pirmajam aukščiau aprašytam procesui aktyvuoti, t.y. PANAIKINTI priežastis, kurios sukelia nerimą, įvairias baimes, depresiją, neviltį ir nenorą gyventi.

Vienas pratimas padeda panaikinti pažeidimus, patirtus vaikystėje, kitas – tuos, kurie atsiranda šiuolaikinio įtempto gyvenimo eigoje.

Labai dažnai koks nors įskaudinimas arba pažeidimas būna „atkeliavęs“ iš vaikystės.Žmogus net nesuvokia, kad tiek fizinės, tiek psichinės sveikatos sutrikimai bei nesėkmės gyvenime turi TIESIOGINĮ RYŠĮ su tuo pažeidimu (įvykiu), kuris buvo patirtas vaikystėje ir apie kurį jis jau net nebeprisimena. Panašiai yra ir su pažeidimais ar įskaudinimais, kuriuos žmogus patyrė vėlesniuose gyvenimo etapuose, ir kurie vis dar tūno jame gadindami gyvenimą.

Todėl šių pratimų PASKIRTISišvilkti lauk ir pašalinti tą blogį, giliai lindintį ir ėdantį Jus iš vidaus. Jūs vaikštote su pūliniu sieloje, o jį reikia prapjauti ir išspausti pūlius lauk! Tada pagerės tiek fizinė, tiek psichinė sveikata. Kiekvieno pratimo trukmė po 12 minučių.

Audio pratimas “Jaunystės eleksyras arba gyvenimo būdo tobulybė”

Antrajam procesui aktyvuoti skirtas pratimas “Gyvenimo būdo tobulybė arba jaunystės eleksyras”. Šis pratimas labai teigiamai paveikia žmogaus fizinę ir psichoemocinę būseną. SIŲSDAMAS į kiekvieną žmogaus lastelę puikios sveikatos ir energijos impulsus, jis tarsi gyvybingas balzamas sielai, atkuria vidinę ir išorinę harmoniją,

Jį atlikdami Jūs mintyse ir pojūčiuose MAUDYSITĖS krištoliniuose upokšniuose, SKRAJOSITE su pauksčiais padangėje ir DALYVAUSITE nuostabiame rūmų pokylyje, būdama (-as) princese (princu). Tai fantastinių pojūčių pratimas! Pratimo trukmė 18 minučių.

Audiopratimas “Proveržis”

Ketvirtas pratimas “Proveržis”, skirtas trečiojo proceso aktyvavimui. Jis SUAKTYVINA IR SUSTIPRINA žmogaus vidinę energetiką, suteikia pasitikėjimo savimi bei pažadina, tas žmogaus vidines galias, kurios jam suteika jėgų žymiai greičiau bei efektyviau pasiekti ir įgyvendinti savus tikslus. Tai tarsi vidinis galingas variklis, kuris varo žmogų pirmyn, kad jis galėtų kurti, gyventi ir džiaugtis. Pratimo trukmė – 3min. 15 sek.

Apie knygą

nuotr-nr-5

Šios nedidelės apimties, tačiau nuostabios ir žavios knygos puslapiuose (PDF formatas, 40 psl.) rasite ne tik tai kaip reikia naudotis audio pratimais, bet ir gražių nuotraukų, įkvepiančių, tikrais faktais paremtų istorijų bei rytų išminties perliukų. Skaitydami ją GAUSITE ne tik neįkainojamų žinių, bet ir maloniai praleisite laiką. Knygos formatas leis patogiai ją skaityti tiek kompiuteryje, tiek telefone, tiek planšetėje ar atsispausdinti.

P.S. Asmeniškai nuo autoriaus.

MIELIEJI! Jūsų viduje įkalintas didžiulis deimantas, belieka tik jį surasti, nušlifuoti ir padėti taip, kad jis sušvytėtų visomis savo briaunomis. Tada jūs galėsite į viską pažvelgti kitomis akimis, pamatyti naujus gyvenimo horizontus, o šios praktikos ir ši knyga padės Jums tai įgyvendinti. Jei Jūs moteris aš bučiuoju Jūsų ranką, o jei vyras – tai stipriai spaudžiu dešinę. Sėkmės Jums Jūsų kelyje!

 

Dėmesio

Atsiųstame faile bus keturi audio pratimai ir pdf knyga. Šie pratimai tai ne meditacinės praktikos, kurios gali trukti ilgai ir suteikti vien tik malonių pojūčių, neva kažką gerinant ar keičiant. Pratimai labiau panašūs į “vaistus”, kurie atlieka tam tikrą funkciją, o pačią knygą galima būtų apibūdinti, kaip šių “vaistų”, t.y. šių pratimų naudojimo aprašymo instrukciją. Ji glausta, koncentruota ir be didelio vandens pilstymo.

Kiekvieno pratimo trukmė yra skirtinga ir taip turi būti. Pavyzdžiui audio pratimas „Proveržis“ trunka tik kelias minutes (nors kiti pratimai trunka ženkliai ilgiau), nes ši psichologinė technika, t.y. šis pratimas greitai suaktyvina visus organizmo vidinius resursus ir jei tai truktų ilgiau, atneštų daugiau žalos nei naudos.

Patogu ir paprasta įsigyti

DĖMESIO! Ši Praktinė Metodika yra tik ELEKTRONINIAME variante.

  • Po apmokėjimo, kelių minučių bėgyje į Jūsų el. paštą bus išsiųsti du laiškai. patvirtinantis mokėjimą, o kitame informacija apie įvykdytą užsakymą. Jame bus nuoroda „Parsisiųsti: knyga ir pratimai“.
  • Paspaudę šią nuorodą failas su pratimais ir knyga atsisiųs tiesiai į Jūsų kompiuterį (knyga PDF, pratimai MP 3). Patogu naudotis ir kompiuteryje ir įsirašius į diską ar USB, o knygą galima net atsispausdinti.
  • Kartais laiškas iš Mokymų linijos, kuriame ir yra nuoroda nukeliauja į „Spamą“ (šlamštą), todėl pasitikrinkite ten. Jei keliolikos minučių bėgyje po apmokėjimo Jūsų nepasieks laiškas su nuorodą ir jo nerasite spame, tuomet parašykite paštu info@mokymulinija.lt ar informuokite tel. 861557999 ir mes dienos bėgyje atsiųsime Jums nuorodą į Jūsų el. paštą.
  • Jei iškils kokiu nors kitų techninių problemų, taip pat rašykite arba skambinkite nurodytais kontaktais ir mes visas problemas nedelsiant išspręsime.

Pastaba

Ši Praktinė Metodika ne tik KEIČIA Jūsų likimą ir GERINA sveikatą, bet taip pat SUTAUPO didelę sumą pinigų, kuriuos Jūs leidžiate (arba leisite ateityje) įvairiems vaistams, papildams ar net psichologinėms konsultacijoms. Todėl atsižvelgiant į jos NAUDĄ bei didelį daugelio žmonių darbą,  kurių dėka pavyko visą tai sutraukti į minimalią tekstinę bei audio formą, jos vertė turėtų būti labai didelė.

Tačiau gera žina tai, kad  ji nekainuoja 1000 eurų.

Taip pat ji nekainuoja ir 500 eurų.

Ji  nekainuoja net 100 eurų.

Jos kaina tik  – 79 eurai.

O dabar mes labai RIBOTĄ LAIKĄ teikiame Jums SPECIALŲ PASIŪLYMĄ

PAKEISK savo likimą dabar!

PO TRIJŲ DIENŲ KAINA KILS !!!

Pilna kaina 79 eurai. Dabar tik 29.99 eurai

Parašykite komentarą